BRATISLAVSKÉ SÚŤAŽE

DOBRODRUŽNÁ CESTA LABYRINTOM VEDY

Súťaž na mieste podujatia v Starej tržnici je určená pre všetkých návštevníkov. Pri každej prezentácii / vedeckom stánku, môžu návštevníci správnou odpoveďou na otázku získať jednu pečiatku. Po získaní deviatich pečiatok vhodia túto kartičku do losovacieho boxu, ktorý sa bude nachádzať v EUROINFO stánku v prednej časti Starej Tržnice. Víťaz bude vyhlásený počas programu medzi diskusiami v Starej tržnici o 21:30 a bude si môcť cenu prevziať osobne.

Vyžrebovaná víťazka: Dominika Chlebíková

NAJLEPŠÍ STÁNOK NV 2015

Súťaž na mieste festivalu v Starej tržnici a V-klube bude určená pre všetkých návštevníkov podujatia, ako aj pre vedcov zo stánkov.

Ak ako návštevník zahlasujete v našej súťaži za stánok, ktorý sa vám najviac páčil, budete zaradený do žrebovania o výskumnícke tričko s logom NV a podpismi slovenských vedcov a zároveň získate možnosť si jeden víkend užívať v Bratislave a jej okolí jazdu na elektromobile, ktorý zapožičia spoločnosti GreenWay.

Rovnako oceníme aj vedcov zo stánkov. Hlasy zo súťaže budú sčítané a stánok, ktorý sa návštevníkom najviac bude páčiť, získa od organizátora SOVVA a spoločnosti FabLab možnosť vyrobiť si 3D model, ktorý môže využiť vo svojej práci, alebo na svoju prezentáciu.

Najelší stánok v Starej tržnici = First Lego League, Nexteria
Vyžrebovaná víťazka -  Monika Bacharová, Brunovce  

(Monika získala - výskunícke tričko s logom NV a podpismi slovenských vedcov, a zároveň možnosť  užiť si jeden víkend v Bratislave a jej okolí jazdu na elektromobile, ktorý zapožičia spoločnosti GreenWay)Projekt je spolufinancovaný Európskou komisiou v rámci programu Horizont 2020 akciami Marie Sklodowska-Curie.

Festival vedy  - Európska noc výskumníkov 2014 - 2015, Grantová zmluva, č. 633288.

VEDA NA VLNÁCH

Súťaž pre univerzitné a vysokoškolské rádiá/rozhlasy/ ponúka jedinečnú príležitosť predstaviť svoju kreativitu pri vytvorení nových rozhlasových formátov pre popularizáciu vedy...

Bezpečnosť a kontrola potravín

7. – 8. apríl 2016, PiešťanyXIII. Vedecká konferencia s medzinárodnou účasťou Konferencia je určená širokej odbornej verejnosti pôsobiacej v oblasti potravinárstva, potravinár...