Bratislava

9:00 - 24:00, vstup na všetky podujatia je voľný

V Starej tržnici nájdete viac ako 70 vedeckých stánkov, odborné diskusie na hlavnom pódiu s renomovanými slovenskými vedcami a odborníkmi, ktorí sa  budú venovať témam ako: doprava, priemysel a práca, komunikácia, zdravie a medicína, bezpečné potraviny, životné prostredie a človek v budúcnosti.

V -klub bude od rána patriť bohatému programu prednášok, divadlu fyziky, ale aj viacerým interaktívnym stánkom, kde si budete môcť otestovť Vaše vedomosti v doskovej hre Chemplay, ale aj zažiť zaujímavé pokusy a zábavné aktivity.

Trochu kultúrneho oživenia prinesú do Starej tržnice vystúpenia kapely Billy Barman, tešiť sa môžete aj na večernú laserovú show a 3D mapping na fasádu Starej tržnice.

Podrobný program tu nájdete už čoskoro, intenzívne na ňom pracujeme! Ďakujeme Vám za trpezlivosť!

Projekt je spolufinancovaný Európskou komisiou v rámci programu Horizont 2020 akciami Marie Sklodowska-Curie.

Festival vedy  - Európska noc výskumníkov 2014 - 2015, Grantová zmluva, č. 633288.

VEDA NA VLNÁCH

Súťaž pre univerzitné a vysokoškolské rádiá/rozhlasy/ ponúka jedinečnú príležitosť predstaviť svoju kreativitu pri vytvorení nových rozhlasových formátov pre popularizáciu vedy...

Bezpečnosť a kontrola potravín

7. – 8. apríl 2016, PiešťanyXIII. Vedecká konferencia s medzinárodnou účasťou Konferencia je určená širokej odbornej verejnosti pôsobiacej v oblasti potravinárstva, potravinár...